Naši kamarádi

Kokřice Eliska

Eliska byla první pes, kterého si naše rodina pořídila. Na fotce vidíte tuto tehdy 14ti letou kokří dámu na procházce ve Stromovce. Až do poslední chvíle byla velice aktivní a nesmírně vyrovnaná a tolerantní (zejména k povedeným kouskům dvakrát tak velké a temperamentní Hasiny). Krátce po svých 15. narozeninách ji ale ranila mrtvička a navzdory své nezdolné chuti do života se s námi 21. září 2007 rozloučila.

Bulteriér Yorrik

Yorrik, pro kamarády Welšan, Jójin alias Žralok, je náš velikánskej, krásnej a strašně tvrdohlavej bulteriéří kamarád. Jsou mu tři roky a svým vskutku bulteriéřím temperamentem směle konkuruje Hasince v jejích mladých letech. Má celou řadu úchylek. V agility je zatížený na probíhání tunelů a panička se leckdy pěkně zapotí, aby mu je rozmluvila. Na obranách propadá vábení práskajícího biče a neohroženě se s ryčením vrhá na rukáv figuranta. S nemenším nadšením pracuje na barvě a nutí paničku aby celou trasu absolvovala víceméně v poklusu. Jeho neoddiskutovatelnou předností je schopnost věrně napodobit lachtana:) Přejeme paničce pevné nervy a v 6 letech bude mít zrovna takové zlatíčko, jako je dnes Hasinka;) Jestli Vás výše uvedený chvalozpěv zaujal a chtěli byste se dozvědět o Jójinovi víc, mrkněte na https://www.littlesmiles.cz/.

 Yorrik

Bulteriér Dustík

Dustík (Del Dongo Gabriayllaron) se s Hasinkou znal úplně od malička a na první pohled se do ní po uši zamiloval. Dusty se narodil v říjnu 2005 a chystal se s námi trénovat na barvářské zkoušky, zahájil svou výstavní kariéru, ale bohužel se u něj již v 10 měsících projevila vážná srdeční vada. Takže místo běhání po lese papal prášky a musel na sebe (velmi neochotně) dávat pozor. Nicméně zůstaů stále veselým psem, pro kterého bylo největší radostí jít spolu se svou Hasi na procházku. V červenci 2007 už srdíčko definitivně vypovědělo službu.

Baeuceron Cassien

S Kasíkem Hasinka vyrůstala a užívali si spolu štěňátkovské „masakry“. Teď už Kasík trochu povyrostl a váží kolem 50 kg a Hasinu strčí do kapsy. Dnes bydlí Kasík kousek za Prahou a už s Hasi nemají tolik příležitostí k setkání.