Hasinčina štěňata

Pro krytí jsme vybrali psa dovezeného z Německa, Kirki Ciperro. Kirki je pohodář a impozantní bělouš, získal ocenění Klubový vítěz a má složené zkoušky jak v Čechách tak v Německu: VZ, HZP, VJP...

Krytí úspěšně proběhlo 23. a 25.3.2007. Koncem prvního měsíce březosti bylo ultrazvukem potvrzeno minimálně 6 štěňat.

24.5. se narodilo 10 štěňátek, jedno bohužel mrtvé, 3 holky a 6 kluků. Hasi byla strašně šikovná, s naprostým klidem štěňata porodila a celou dobu porodu je měla u sebe a krmila je. Komplikace nastaly u 9. štěněte, které se zaklínilo nožičkou a nakonec jsme je museli na veterině otočit. Naštěstí se to díky vytrvalosti paní doktorky povedlo a nemuseli jsme podstoupit císařský řez. Po něm přišla na svět ještě jedna krásná živá holka.

Další fešácké i lotrovské fotky najdete v galerii:)

1. kluk Ali , ČLP 1442

Od začátku největší a prvenství se nikdy nevzdal, užívá si velkou zahradu ve Strakonicích.

2. kluk Akki, ČLP 1446

Můj favorit:), pracovně drak a výstavně skvělý, ZV, SVP I. cena, CAC. V současné době pomáhá záchranářům.

3. holka Arlen, ČLP 1449

Pracovně vedená temperamentní fenka. Umřela v březnu 2009, podlehla lovecké vášni a měla takovou smůlu, že se připletla do cesty vlaku. Děkuji paničce, že dala vědět.

4. kluk Athos, ČLP 1445

Velmi společenský a přátelský pes, který si už jako mimino zažil svoje, původní panička ho ani ne po týdnu dala pryč, teď je u nových páníků v Praze.

5. holka Aretha, ČLP 1448

Narodila se jako nejmenší, a tak i zůstala. Kvůli chybějícímu zubu nemůže na výstavy ale má skvělé vlohy. Užívá si zahradu a dlouhé rodinné procházky na Karlštějně.

Aretčiny stránky jsou https://arethka.blog.cz/

6. kluk Algarero, ČLP 1444

Získal jméno "algarero - křikloun" už při porodu, pěkně hejkal :) Podle paničky mu to zůstalo dodnes. Výstavně velmi úspěšný: Junior šampion, CAC, CACIB... Pracovně zatím jen ZV - I. cena. Chělo by to ještě dotáhnout další zkoušky...

7. kluk Arty, ČLP 1443

Má jméno podle "téčka" na zadečku. Arty také stihl velmi záhy změnit majitele. Rozhodně si ale polepšil a už pomáhá svému pánovi na honech na zajíce. Je to nadšený aportér

8. kluk Askar, ČLP 1447

Rodinný pes,  který se o svůj temperament dělí se svými slovenskými pány, nový revír má v podhůří Tater. Podívejte se na fotky v galerii.

9. poslední holčička Anny, ČLP 1450

Společnice v rodině s dětmi, nedávno se z bytu přestěhovala na zahradu.